1. Wspólnie sprzątajmy Świat!

Sprzątanie biur Blitz Cleaning Gliwice, ul Niepaszycka 2

Akcje polegające na propagowaniu ekologicznego i zdrowego, a także zgodnego z naturą stylu życia, stały się w Polsce bardzo popularne. Istnieje wiele organizacji pozarządowych, które zajmują się promocją i edukacją w tej dziedzinie życia. Cykliczne akcje ekologów są znane w całym kraju.

Za przykład tego typu akcji może służyć Sprzątanie Świata organizowane co roku przez Fundację Nasza Ziemia. W akcję tą włączają się różne organizacje pozarządowe, osoby prywatne i przede wszystkim, placówki oświatowe w całym kraju. Dzień Ziemi obchodzony jest w trzecim tygodniu września, więc praktycznie na początku roku szkolnego. Biorą w nim udział prawie wszystkie szkoły, a nawet przedszkola w kraju. Dzień ten jest wolny od zajęć lekcyjnych, a poświęcony całkowicie na sprzątanie okolic szkoły i pobliskich parków lub lasów. W tym roku będziemy obchodzić okrągłą dwudziestą rocznicę tego dnia.

Coraz więcej akcji naśladujących tego typu wydarzenia możemy spotkać w szkołach, czy na ulicach. Nawet prywatne firmy decydują się w ramach promocji własnej promować ekologiczne zachowania – sprzątanie firm warszawa. Mimo, że często traktuje się to jako reklamę i tak przynosi ona wiele korzyści naszemu środowisku naturalnemu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close